czwartek, 3 listopada 2011

Książka Eryki Sokólskiej - Sekrety Makijazu

Na wstepie .. witam drogie kolezanki po wielkim powrocie z niemiec :)
Niestety zbyt wiele tam nie zakupilam ale moze juz jutro dam posta temu co znalazlam .

A teraz.. do rzeczy .

Eryka Sokólska jest makijażystką z kilkuletnim doświadczeniem. Wykonuje makijaże do sesji zdjęciowych do czołowych kobiecych magazynów, do kampanii reklamowych, programów telewizyjnych, pokazów mody i teledysków. Współtworzy wizerunki wielu polskich gwiazd estrady, kina i teatru. Okazjonalnie współpracuje również z zagranicznymi celebrytkami. Na stałe współpracuje z Avon, przede wszystkim wykonując metamorfozy, które opisuje na swoim blogu.

Z książki SEKRETY MAKIJAŻU dowiesz się, co się kryje pod określeniem "dobry makijaż". Autorka i makijażystka Eryka Sokólska zdradza tu swoje zawodowe triki – dzięki nim wykonasz makijaż, który wydobędzie i podkreśli atuty Twojej urody, a zatuszuje niedoskonałości. Dzięki tej książce poznasz produkty, które są odpowiednie dla Ciebie, oraz dowiesz się, w jaki sposób je stosować. Wiedza teoretyczna i praktyczne wskazówki zawarte w poradniku pomogą Ci bawić się makijażem i tworzyć różne jego wersje, w zależności od Twojego wieku, nastroju, a także okoliczności.W książce oprócz kilku modelek wystąpiło dwadzieścia gwiazd. Kobiety te na co dzień widujesz w telewizji i na okładkach kolorowych pism. Masz więc niepowtarzalną okazję zobaczyć je w różnego typu makijażach – zarówno tych codziennych, jak i na specjalne okazje. Tutaj krok po kroku poznasz kolejne etapy ich powstawania i otrzymasz wskazówki, jak je wykonać samodzielnie.

Kupując tę książkę, wspierasz, podobnie jak gwiazdy i modelki, które w niej wystąpiły, Wielką Kampanię Życia – AVON Kontra Rak Piersi. Każdy jej sprzedany egzemplarz to dodatkowa złotówka przeznaczona na działania w ramach akcji.

Dzięki Wielkiej Kampanii Życia, która jest prowadzona w Polsce nieprzerwanie od 1998 roku, udało się zebrać i przeznaczyć na walkę z chorobą blisko             14 000 000       zł. Dowiedz się więcej o akcji na www.wielkakampaniazycia.pl 
Dzis osobiście udałam sie do Empika czytając oto ta informacje oczywiście od razu chciałam mieć ta książkę.
Ale ku memu zdziwieniu w empiku kosztuje ona o wiele drożej niz np na allego ( okolo 34 zl - empik około 50 zl ) W dodatku po "nieprzeglądaniu" jej stwierdziłam ze jest tam to samo lub PRAWIE to samo w książce Bobbi Brown Makeup-Manual o której juz robiłam posta. Dlatego jej nie zakupiłam . Ale polecam bardzo tym którzy jeszcze nie maja książki takiej bo jest tam wiele ciekawostek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz